dziś
wczoraj
ten tydzień
ubiegły tydzień
ten miesiąc
ubiegły miesiąc
wszystkie
761
781
1542
376473
11258
79400
385360

Twoje IP: 35.172.201.102
Czas: 2018-12-11 09:11:25

Użytkownicy

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Lista uczestników w sezonie 2019

 Uczestnicy Gołębie zgłoszone / przyjęte: 1453szt. / 0szt.

Nr Flaga Uczestnik
Teilnehmer
Szt Kraj Miejscowość Obrączki
Ringnummer
Nr Flaga Uczestnik
Teilnehmer
Szt Kraj Miejscowość Obrączki
Ringnummer
1Grzybicki Bartłomiej7PLKuczbork
2Ireneusz Jankowski7PLsianów
3KLEMENS KAREL I7CZKravare
4KLEMENS KAREL II7CZKravare
5KLEMENS KAREL III7CZKravare
6KLEMENS KAREL IV7CZKravare
7DOTTORE CIMPEAN SEBASTIAN 7IReggio nell’Emilia
8OLR SOFIA I7BGRSOFIA
9OLR SOFIA II7BGRSOFIA
10WOCHAL SŁAWOMIR7PLCzęstochowa
11JOZEF BRKAL7SKStara Tura
12JÓZEF - WOJTEK ZALEWSKI7PLGĄBIN
13WOJTEK - JÓZEF ZALEWSKI7PLGĄBIN
14JÓZEF ZALEWSKI7PLGĄBIN
15ANETA I WOJCIECH7PLOSIEK
16mściwy7PLWarszawa
17ŁAWICKI PIOTR7PLKuczbork
18PIOTR-137PLSianów
19BOJANOWSKI ŁUKASZ7PLKamieniec
20PIGEBOOK7PLNiegowonice
21SG Sehnke & Marzeion I7DHailigenhafen
22SG Sehnke & Marzeion II7DHailigenhafen
23Tomasz Rorat I7PLSoborzyce
24Tomasz Rorat II7PLSoborzyce
25Przemysław Beblowski7PLKorsze
26PRYJOMSKI LESZEK7PL06-513 wieczfnia
27TEAM WROBEL7PLŁubniany
28FRANAS ROBERT7GBkoszalin
29Maya7PLkoszalin
30KAJO7PLChodzież
31JARUMI7PLSierpc
32Kris7PLRypin
33Sylwester Tadeusiak I7PLGostynin
34Sylwester Tadeusiak II7PLGostynin
35Damian Spiegiel7PLObrazow
36Krzysztof Szkolny7PLJaworek
37Dariusz Bieniek7SKlippan
38BECMER ROMAN7PLŚwieżawy
39Team Gawlas & Wrobel7PLWodzisław Śląski
40Lisowski&Kowalski7PLGóra
41SIEKLICKI KAZIMIERZ7PLprzywitowo
42LEW-TRAK7PLOkalewo
43Jarosław i Grzegorz Lewandowscy7PLOkalewo
44KOPCZYńSKI JERZY7PLprzywitowo
45ARKUSZEWSKI KRZYSZTOF7PLRadziki Małe
46KUROWSKI MARIUSZ7PLOSTROWITE
47LABUDA ANDRZEJ7PLMojusz
48Piotr & Witold Musik7PLMysłowice
49Wieczór7PLKosmaczewo 5
50Laš Juraj-Ondro Jaroslav Team TS Žilina7SKVišňové Žilina
51MIECZKOWSKI - KOZDROŃ7PLSŁUPSK
52Maryjan7PLWarszawa
53KRãLIKOWSKI BARTEK2PLBOŻEPOLE wielkie
54Kulesza Daniel & Anna2PLJabłoń Kościelna
55R.Otczyk & Lis Pigeon Sport7IArceto
56Ośko-Chwarzyński7PLZielin
57Chwarzyński-Ośko7PLZielin
58Adam Miśta7PLFugasówka
59Otczyk Karolina♡Radek & Lis7IArceto
60Ar-Ja7PLCzumsk Mały
61Racing team dolot7PLSzpetal górny
62OSTAPIUK SYLWESTER7PLkrepa
63WAN-H17PLCZERSK
64MIROSŁAW WEPRYK7PLKOSZALIN
65Natalia i Julia Cieplak7PLRypin
66B.W. Cieplak7PLRypin
67Po Ra Pi2PLMłodzieszyn
68SZYMCZAK GRZEGORZ7PLSieradz
69TARASIUK SMGE JERZY7PLŁOSICE
70KOCAńDA JAROSłAW7PLNowy Sącz
71COPPERFIELD7FMONACO
72Info7IReggio Emilia
73JaroSkiba897PLNowy Sącz
74MROCH7PLMarianki
75TEAM MK Drobin7PLDrobin
76Kuniszewski Tomasz7PLMiastko
77JACHOREK ZBIGNIEW7PLWirkowice Pierwsze
78Falkowski Zbigniew7PLRozwozin
79Lech & Rycombel I7PLLechowek
80Lech & Rycombel II7PLLechowek
81Stasio7PLLechowek
82Madzia7PLLechowek
83Ania7PLLechowek
84Tem Schilling & Rycombel I7DEinhausen
85Tem Schilling & Rycombel II7DEinhausen
86AGMART7PLRypin
87AGMART 27PLRypin
88JAR-BUD7PLSkrwilno
89Tomasz Czapliński I7PLSKRWILNO
90Tomasz Czapliński II7PLSKRWILNO
91Tomasz Czapliński III7PLSKRWILNO
92Tomasz Czapliński IV7PLSKRWILNO
93Tomasz Czapliński V7PLSKRWILNO
94Tomasz Czapliński VI7PLSKRWILNO
95Marta7PLRypin
96Zasada Grzegorz7PLRypin
97Tequilla0077PLToruń
98STęPIEń BOGDAN7PLStanisławów
99RUPIŃSKI KRZYSZTOF7PLPUŁTUSK
100Matias3PLkujawsko-pomorskie
101RUMIŃSKI TOMASZ7PLCiechocin
102Robert Topka7PLPiaszno
103Andrzej Ulatowski7PLGościszka
104Tadeusz Pipczyński7PLGardeja
105Grzywa&Kurciński7PLBiałystok
106BOBRO TOMASZ7PLOsieczna
107DURŚLEWICZ JÓZEF7PLŻuromin
108pawel20097PLSkarszewy
109Grzywa&Kurciński II7PLBiałystok
110Zapart7PLKobylnica
1115 czerwonków7PLSiewierz
112Sprint7PLRogowo
113Sprint17PLRogowo
114Sprint27PLRogowo
115Sprnt37PLRogowo
116KAłUŬA STANISłAW7PLŻelków Kolonia
117KAłUŬA 2 STANISŁAW7PLŻelków Kol. 44
118mściwy17PLWarszawa
119Evin Peter & Noemi7SKBardejov
120Evin Peter & Noemi17SKBardejov
121Laš Juraj-Ondro Jaroslav Team TS Žilina 17SKVišňové Žilina
122Otakar&Patrik Mazur7CZNavsie
123de felle7PLJastrzębie-Zdrój
124bydgoszcz7PLnowa wies wielka
125Las Vladimir & Dana-17SKZilina
126Las Vladimir & Dana-27SKZilina
127Jo & Florian Hendriks.7NLNijswiller
128Widder7CZOstrava
129Peter & Viera D.7USADover,New Jersey
130AGA K4EARONA TENERIFE
131MURAŃSKI M&M7PLWieprz
132ALEX7SLUND
133Pay Day Loans5USAPhiladelphia
134mamiński mariusz7PLzabiele-piliki
135Team Bałtyk7PLNOWOGARD
136SAS RYSZARD7EMadrid
137Talizmany7PLDobczyn
138CZARNOCKI ANDRZEJ7PLNAKORY
139CZARNOCKA MILENA7PLNAKORY
140Dariusz3707PLSzczutowo
141STEFAńSKI RYSZARD7PLRegimin
142TADEUSZ KICKO7PLŁOSICE
143MICHEWICZ ZBIGNIEW7PLBlizno27
144SZKLARZ7PLPiotrowice
145Jarosław Kocańda II7PLNowy Sącz
146Wojtek 17PLPuszcza
147Wojtek 27PLPuszcza
148Piotr Trymers7PLHuta
149Piotr Trymers I7PLHuta
150Piotr Trymers II7PLHuta
151FUDAŁA 1 JACEK7PLŁĄCK
152FUDAŁA 2 JACEK7PLŁĄCK
153FUDAŁA 3 JACEK7PLŁĄCK
154Easy Payday Loan5USAPhiladelphia
155SIERADZKI JACEK7PLRadzimowice
156Team Bagno 17PLWarszawa
157Team Bagno 27PLWarszawa
158Klonowski J i M7PLSzucie
159PASZKE ANDRZEJ7PLMarianki 9a
160Loan Cash5USAPhiladelphia
161Dudek-Borowiak7PLŻagań
162Drawa7PLDrawno
163Ruda437AGraz
164ŁAWNICZAK MARCIN7PLSieraków
165SEKULSKI JANUSZ7PLSierpc
166Krzysztof Gański7PLSULECZYNO
167Mari7PLŻuków
168LEWANDOWSKI KAZIMIERZ7PLduninówko
169BUGAŁA PIOTR7PLZABRZE
170PALUCH MARCIN7PLWILKOWICE
171SZKOLNY&LES GREEN KRZYSZTOF7PLJAWOREK
172RUSINEK OLGIERD7PLPleszew
173raf03932PLWrocław
174LAMPKOWSKI STANISłAW7PLStanisławowo
175palarscy7PLmilicz
176OKUTAN MUSTAFA7DKHoje-Taastrup
177KALIŃSKI PIOTR7PLWYMYŚLE POLSKIE1
178FRANKEN SUSANNE1DWenningsen
179LENZEN STEFAN7DLinnich/ Rurdorf
180MLB-RACING-PIGEONS7DAmelinghausen
181Ostseerennen7DNeustadt
182Ostseerennen 17DNeustadt
183Preussenderby7DMuncheberg
184TARGATZ DR. ANGELA7DEberswalde
185Dr.Angela Targatz 17DEberswalde
186ZG haas-mose-menges7DGelsenkirchen-hessler
187Tauben-Versteigerung7DKiel
188Team die Ostsee Sprinter1DManhagen
189Team die Ostsee Sprinter 17DManhagen
190AFTYKA KRZYSZTOF7PLLublin
191Sekcja Wolbórz7PLBrudaki
192Julka7PLZuromin
193Sekcja Skrwilno7PLSkrwilno
194CIULINSCY A.M.T7PLStropkowo
195KOWALE7PLDOBRA-NOWINY23A
196KOWALE17PLDOBRA-NOWINY
197KOWALE27PLDOBRA-NOWINY
198KURKOWSKI SłAWOMIR7PLchełmza
199RYBARCZYK GRZEGORZ7PLCzarnków
200PrzyKuci Team7PLTłustomosty
201Team D&M7PLUzdowo
202OLEKSA ZBIGNIEW7PLZielona
203TOMASZEWSKI ROMAN7PLRybno
204DUNDA DARIUSZ.MARIUSZ.7PLSzczekarkow
205AZ KLESZCZE7PLKLESZCZEWO
206ANIA L.7PLPolska
207Ewa Dariusz Marciszewscy7PLPinczow
208JuszczykRobert7PLGórnowola
209Bogdan Lasoty7PLLasoty
210MAKSIMOWICZ PIOTR7PLBiałystok
211Tosia57PLOtusz
212POłOM SEBASTIAN7PLOsieczna
213Granica-Tokarczyk Team7PLbrodnica
214KERAJE7PLOstrzeszów

W naszej witrynie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany dotyczące zapisywania cookies są możliwe w każdym momencie z poziomu ustawień Państwa przeglądarki.

Akceptuje pliki cookies z tej strony.

W naszej witrynie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany dotyczące zapisywania cookies są możliwe w każdym momencie z poziomu ustawień Państwa przeglądarki.

Akceptuje pliki cookies z tej strony.