dziś
wczoraj
ten tydzień
ubiegły tydzień
ten miesiąc
ubiegły miesiąc
wszystkie
6090
6819
52135
807857
118092
110889
904008

Twoje IP: 34.236.190.216
Czas: 2019-08-19 22:26:52

Użytkownicy

Aktuell sind 32 Gäste und keine Mitglieder online

Teilnehmerverzeichnis in Seison 2019

 Teilnehmer Bisherige Anzahl der gemeldeten Tauben: 2470 st.

Nr Flagge Teilnehmer St Land Ortschaft Bemerkungen
1Grzybicki Bartłomiej7PLKuczbork
2Ireneusz Jankowski7PLsianów
3KLEMENS KAREL I7CZKravare
4KLEMENS KAREL II7CZKravare
5KLEMENS KAREL III7CZKravare
6KLEMENS KAREL IV7CZKravare
7DOTTORE CIMPEAN SEBASTIAN 7IReggio nell’Emilia
8OLR SOFIA I7BGRSOFIA
9OLR SOFIA II7BGRSOFIA
10WOCHAL SŁAWOMIR7PLCzęstochowa
11JOZEF BRKAL7SKStara Tura
12WOJTEK ZALEWSKI7PLGĄBIN
13JUSTYNA ZALEWSKA7PLGĄBIN
14ZUZIA ZALEWSKA7PLGĄBIN
15ANETA I WOJCIECH7PLOSIEK
16mściwy7PLWarszawa
17ŁAWICKI PIOTR7PLKuczbork
18PIOTR-137PLSianów
19BOJANOWSKI ŁUKASZ7PLKamieniec
20PIGEBOOK7PLNiegowonice
21SG Sehnke & Marzeion I7DHailigenhafen
22SG Sehnke & Marzeion II7DHailigenhafen
23Tomasz Rorat I7PLSoborzyce
24Tomasz Rorat II7PLSoborzyce
25Przemysław Beblowski7PLKorsze
26PRYJOMSKI LESZEK7PL06-513 wieczfnia
27TEAM WROBEL7PLŁubniany
28FRANAS ROBERT7GBkoszalin
29Maya7PLkoszalin
30KAJO7PLChodzież
31JARUMI7PLSierpc
32Kris7PLRypin
33Sylwester Tadeusiak I7PLGostynin
34Sylwester Tadeusiak II7PLGostynin
35Damian Spiegiel7PLObrazow
36Krzysztof Szkolny7PLJaworek
37Dariusz Bieniek7SKlippan
38BECMER ROMAN7PLŚwieżawy
39Team Gawlas & Wrobel7PLWodzisław Śląski
40Lisowski&Kowalski7PLGóra
41SIEKLICKI KAZIMIERZ7PLprzywitowo
42LEW-TRAK7PLOkalewo
43Jarosław i Grzegorz Lewandowscy7PLOkalewo
44KOPCZYńSKI JERZY7PLprzywitowo
45ARKUSZEWSKI KRZYSZTOF7PLRadziki Małe
46KUROWSKI MARIUSZ7PLOSTROWITE
47LABUDA ANDRZEJ7PLMojusz
48Piotr & Witold Musik7PLMysłowice
49Wieczór7PLKosmaczewo 5
50Laš Juraj-Ondro Jaroslav Team TS Žilina7SKVišňové Žilina
51MIECZKOWSKI - KOZDROŃ7PLSŁUPSK
52Maryjan7PLWarszawa
53KRãLIKOWSKI BARTEK2PLBOŻEPOLE wielkie
54Kulesza Daniel & Anna2PLJabłoń Kościelna
55R.Otczyk & Lis Pigeon Sport7IArceto
56Ośko-Chwarzyński7PLZielin
57Chwarzyński-Ośko7PLZielin
58Adam Miśta7PLFugasówka
59Otczyk Karolina♡Radek & Lis7IArceto
60Ar-Ja7PLCzumsk Mały
61Racing team dolot7PLSzpetal górny
62OSTAPIUK SYLWESTER7PLkrepa
63WAN-H17PLCZERSK
64MIROSŁAW WEPRYK7PLKOSZALIN
65Natalia i Julia Cieplak7PLRypin
66B.W. Cieplak7PLRypin
67Po Ra Pi2PLMłodzieszyn
68SZYMCZAK GRZEGORZ7PLSieradz
69TARASIUK SMGE JERZY7PLŁOSICE
70Libawski & Kocańda7PLNowy Sącz
71COPPERFIELD7FMONACO
72Info7IReggio Emilia
73JaroSkiba897PLNowy Sącz
74MROCH7PLMarianki
75TEAM MK Drobin7PLDrobin
76Kuniszewski Tomasz7PLMiastko
77JACHOREK ZBIGNIEW7PLWirkowice Pierwsze
78Falkowski Zbigniew7PLRozwozin
79Lech & Rycombel I7PLLechowek
80Lech & Rycombel II7PLLechowek
81Stasio7PLLechowek
82Madzia7PLLechowek
83Ania7PLLechowek
84Tem Schilling & Rycombel I7DEinhausen
85Lech Rycombel7DEinhausen
86AGMART7PLRypin
87AGMART 27PLRypin
88JAR-BUD7PLSkrwilno
89Tomasz Czapliński I7PLSKRWILNO
90Tomasz Czapliński II7PLSKRWILNO
91Tomasz Czapliński III7PLSKRWILNO
92Tomasz Czapliński IV7PLSKRWILNO
93Tomasz Czapliński V7PLSKRWILNO
94Tomasz Czapliński VI7PLSKRWILNO
95Marta7PLRypin
96Zasada Grzegorz7PLRypin
97Tequilla0077PLToruń
98STęPIEń BOGDAN7PLStanisławów
99RUPIŃSKI KRZYSZTOF7PLPUŁTUSK
100Matias3PLkujawsko-pomorskie
101RUMIŃSKI TOMASZ7PLCiechocin
102Robert Topka7PLPiaszno
103Andrzej Ulatowski7PLGościszka
104Tadeusz Pipczyński7PLGardeja
105Grzywa&Kurciński7PLBiałystok
106BOBRO TOMASZ7PLOsieczna
107DURŚLEWICZ JÓZEF7PLŻuromin
108Piotr Wąsewicz7PLSkarszewy
109Grzywa&Kurciński II7PLBiałystok
110Zapart7PLKobylnica
1115 czerwonków7PLSiewierz
112Sprint7PLRogowo
113Sprint17PLRogowo
114Sprint27PLRogowo
115Sprnt37PLRogowo
116KAłUŬA STANISłAW7PLŻelków Kolonia
117KAłUŬA 2 STANISŁAW7PLŻelków Kol. 44
118mściwy17PLWarszawa
119Evin Peter & Noemi7SKBardejov
120Evin Peter & Noemi17SKBardejov
121Laš Juraj-Ondro Jaroslav Team TS Žilina 17SKVišňové Žilina
122Otakar&Patrik Mazur7CZNavsie
123de felle7PLJastrzębie-Zdrój
124bydgoszcz7PLnowa wies wielka
125Las Vladimir & Dana-17SKZilina
126Las Vladimir & Dana-27SKZilina
127Jo & Florian Hendriks.7NLNijswiller
128Widder7CZOstrava
129Peter & Viera D.7USADover,New Jersey
130AGA K4EARONA TENERIFE
131Murański & Lach7PLWieprz
132ALEX7SLUND
133Pay Day Loans5USAPhiladelphia
134MAMIŃSKI-TYMIŃSKI7PLzabiele-piliki
135Team Bałtyk7PLNOWOGARD
136SAS RYSZARD7EMadrid
137Talizmany7PLDobczyn
138CZARNOCKI ANDRZEJ7PLNAKORY
139CZARNOCKA MILENA7PLNAKORY
140Przybysz Dariusz - Geory. Sztuba7PLSzczutowo
141STEFAńSKI RYSZARD7PLRegimin
142TADEUSZ KICKO7PLŁOSICE
143MICHEWICZ ZBIGNIEW7PLBlizno27
144SZKLARZ7PLPiotrowice
145Jarosław Kocańda II7PLNowy Sącz
146Wojtek 17PLPuszcza
147Wojtek 27PLPuszcza
148Piotr Trymers7PLHuta
149Piotr Trymers I7PLHuta
150Piotr Trymers II7PLHuta
151FUDAŁA 1 JACEK7PLŁĄCK
152FUDAŁA 2 JACEK7PLŁĄCK
153FUDAŁA 3 JACEK7PLŁĄCK
154Easy Payday Loan5USAPhiladelphia
155SIERADZKI JACEK7PLRadzimowice
156Team Bagno 17PLWarszawa
157Team Bagno 27PLWarszawa
158Klonowski J i M7PLSzucie
159PASZKE ANDRZEJ7PLMarianki 9a
160Loan Cash5USAPhiladelphia
161Dudek-Borowiak7PLŻagań
162Drawa7PLDrawno
163Ruda437AGraz
164ŁAWNICZAK MARCIN7PLSieraków
165SEKULSKI JANUSZ7PLSierpc
166Krzysztof Gański7PLSULECZYNO
167Mari7PLŻuków
168LEWANDOWSKI KAZIMIERZ7PLduninówko
169BUGAŁA PIOTR7PLZABRZE
170PALUCH MARCIN7PLWILKOWICE
171SZKOLNY&LES GREEN KRZYSZTOF7PLJAWOREK
172RUSINEK OLGIERD7PLPleszew
173raf03932PLWrocław
174LAMPKOWSKI STANISłAW7PLStanisławowo
175palarscy7PLmilicz
176OKUTAN MUSTAFA7DKHoje-Taastrup
177KALIŃSKI PIOTR7PLWYMYŚLE POLSKIE1
178FRANKEN SUSANNE7DWenningsen
179LENZEN STEFAN7DLinnich/ Rurdorf
180MLB-RACING-PIGEONS + Martin Gebert7DAmelinghausen
181Ostseerennen7DNeustadt
182Ostseerennen 17DNeustadt
183Preussenderby7DMuncheberg
184TARGATZ DR. ANGELA7DEberswalde
185Dr.Angela Targatz 17DEberswalde
186ZG haas-mose-menges7DGelsenkirchen-hessler
187Tauben-Versteigerung7DKiel
188Team die Ostsee Sprinter1DManhagen
189Team die Ostsee Sprinter 17DManhagen
190AFTYKA KRZYSZTOF7PLLublin
191Sekcja Wolbórz7PLBrudaki
192Julka7PLZuromin
193Sekcja Skrwilno7PLSkrwilno
194CIULINSCY A.M.T7PLStropkowo
195KOWALE7PLDOBRA-NOWINY23A
196KOWALE17PLDOBRA-NOWINY
197KOWALE27PLDOBRA-NOWINY
198KURKOWSKI SłAWOMIR7PLchełmza
199RYBARCZYK GRZEGORZ7PLCzarnków
200PrzyKuci Team7PLTłustomosty
201Team D&M7PLUzdowo
202OLEKSA ZBIGNIEW7PLZielona
203TOMASZEWSKI ROMAN7PLRybno
204DUNDA DARIUSZ.MARIUSZ.7PLSzczekarkow
205AZ KLESZCZE7PLKLESZCZEWO
206ANIA L.7PLPolska
207Ewa Dariusz Marciszewscy7PLPinczow
208JuszczykRobert7PLGórnowola
209Bogdan Lasoty7PLLasoty
210MAKSIMOWICZ PIOTR7PLBiałystok
211Tosia57PLOtusz
212POłOM SEBASTIAN7PLOsieczna
213Granica-Tokarczyk Team7PLbrodnica
214KERAJE7PLOstrzeszów
215BOGSS7PLRypin
216Tomsped7PLGdańsk
217Tomsped17PLGdańsk
218EllDiarve5MOROCCOTangier
219Team Łukasz&Marcin7PLWrześnia
220Johann Schula7DHamburg
221JACKIEWICZ WOJCIECH7GBLuton
222JACKIEWICZ1 WOJCIECH7GBLuton
223GOłęBIEWSKI 1 RAFAł7PLŁąck
224GOłęBIEWSKI 2 RAFAł7PLŁąck
225Hurrican7PLZieluń
226MARGONIN7PLMARGONIN
227HOBELMANN MEIK7DVerl
228maggajwer42PLtargonie
229Team W.K.K.R.7PLPłock
230WHITE7PLŁysomice
231W i L Styczeń7PLKazimierza Wielka
232Beata Jaskuła7PLGryfice
233Bracia Koralewicz7PLRadymno
234JHP7PLMargonin
235PRZYSOWA ROMAN & JAN7PLKWIDZYN
236DR SCHWIDE.STOCHAJ.STEINHOF7DSzczecin
237JOPEK TOMASZ1PLBydgoszcz
238JOPEK TEAM7PLBydgoszcz
239LA-PAZ7PLWarszawa
240SPRYCHA ŁUKASZ7PLŁuków
241CELEBUCKI ROMAN7PLRogowo
242PACZKOWSKI MAREK7PLZarnowo
243SOCAŁA-BABIŃSKI7PLSUŁKOWICE
244GVC Team7PLZAWONIA
245Baker7PLBrześć Kujawski
246JAMIR7PLRZESZOTARY CHWAŁY
247arek7PLBłotnia
248www.Teutoburgerwaldtaubenrennen.de7DGeorgsmarienhütte
249GlennHew5UZBEKISTANTashkent
250JACEK DRZAZGOWSKI7PLJANIKOWO
251Hemi7PLŻagań
252VladislavTL5UZBEKISTANTashkent
253Giewont7PLPyzówka
254KAPłON ROMAN7PLSzamotuły
255LADA DUPLICKI7PLZawidz
256Szybcy i Wściekli7PLDrobin
257Büttner - Czapliński7PLSKRWILNO
258KILER,/RAWA DAWID,/MACIEJ7PLkoszalin
259SŁAWEK7PLJADÓW
260Team_Kajkowo7PLKajkowo
261Ruda43 I7PLKocudza
262DLA GRAŻYNKI I7PLRosko
263DLA GRAŻYNKI II7PLRosko
264TEAM M.R.7PLBrudaki
265POLESIE 17PLWARSZAWA
266POLESIE 27PLWARSZAWA
267D. A. S. STAFIEJ7D16 307 Gartz /Oder
268zico927PLJedlec
269NAGIEWICZ MAREK2PLWyszogród
270GAPIŃSKI-KOZDROŃ7PLDębnica Kaszubska
271Maria7PLKrzaki Czaplinkowskie
272M.i S.Sołdańscy7PLBorkowo Kościelne
273Sebastian - Tomek7PLŻdżary
274Maryjan Jeden7PLWaraszawa
275krzysztof ganski 27PLSULECZYNO
276sebastian7PLPolska
277KOŬUSZKO ARTUR7USAChicago
278KUCHARSKI JAN7PLAndrespol
279MAZ DLA ZONY7PLkrepa
280EkditovAS5ERITREATaiping
281ŚMIESZKOWICZ ARKADIUSZ7PLDobryszyce
282CHRABąSZCZ ŁUKASZ7PLKońskie
283Lewandowski Kazimierz 27PLDuninówko
284OLCZYK ZDZISłAW7PLRuda Śląska
285jaworek2PLDłużyna Górna
286perk7Bperk
287KLAMECKI GRZEGO7PLNiewierz
288Kelduerma5PORTUGALVila Franca de Xira
289ORŁWSKI-PUZIO7PLsianów
290Staś7PLWierzchowiska
291Jan7PLWierzchowiska
292KaylaJeord5CYPRUSDelhi
293ANDRZEJ7PLMŁAWA
294Kuciejczyk/Poznar3PLNowa Wieś Grodziska
295Kaylapsync5BOSNIA & HERZEGOVINAKarachi
296KRZYSZCZUK JANUSZ WALDEMAR4PLGóra
297Team DAJS7PLChodzież
298MWG Dobczyce7PLRACIECHOWICE
299KACZMARCZYK ELŻBIETA7PLSZCZECHOWO
300KACZMARCZYK MARIUSZ7PLSZCZECHOWO
301Team Frątczak7PLPiątek
302KULWICKI DANIEL7PLMLECZÓWKA
303KULWICKI 2 DANIEL7PLMLECZÓWKA
304D. STAFIEJ7DGartz /Oder
305MąCZYńSKI BRONISłAW7PLPlewiska
306ŁAWICKI PIOTR 17PLKUCZBORK
307TOMASZ PANEK7PLADOLFOWO
308RUMIŃSKA NATALIA7PLCiechocin
309Tem Lech & Rycombel - Chicago7USAŁagów
310KULWICKI 3 DANIEL7PLMleczówka
311TEAM TWIX7PLKołodziejewo
312Preussenderby 17DMuncheberg
313MLB-RACING-PIGEONS + Martin Gebert 17DAmelinghausen
314SCHEPER GUNTHER7DDinklage
315Team Harry + Martin7Dnull
316MEYERAAN WERNER7DInastrasse
317Jack7PLRadzimowice 7
318ŚMIŁOWSKI KUPKA7PLŻERNICA
319Marek Jureczko7PLLyski
320SCHEPER GUNTHER 11DDinklage
321CZAPLINSKI TOMASZ VII7PLSyberia
322CZAPLINSKI TOMASZ VIII7PLSyberia
323CZAPLINSKI TOMASZ IX7PLSyberia
324CZAPLINSKI TOMASZ X7PLSyberia
325CZAPLINSKI - CHAREWICZ7PLSYBERIA
326Adam Miśta I7PLFugasówka
327Bjorn Ove Helgesen3NVikedal
328GANG OLSENA7PLOsięcin
329Burczyński&Nowicki7PLPiotrków Trybunalski
330Gold team7PLChodzież
331CHŁOPECKI MARIUSZ7PLPOŁCZYN ZDRÓJ
332Beata Jaskuła (I)7PLGryfice
333ALICE&JACOB7PLBydgoszcz
334Rura7PLPrażmów
335FIAŁKOWSKI-GAWIN7PLGrudziadz
336MICHEWICZ&GROCHOCKI&SEROKA7PLBLIZNO27
337MROWIEC KRZYSZTOF7PLJELEŚNIA
338UCIŃSKI PAWEŁ7PLRUSIEC
339UCIŃSKI1 PAWEŁ7PLRUSIEC
340POLESIE 37PLWARSZAWA
341TYLIBA ANDRZEJ & EDYTA7PLOLKUSZ
342GRZANKOWSKI-BEDNARCZYK JAROSłAW-KRZYSZTOF7PLOstrołęka
343KACPERSKI CZAREK7PLGŁOWNO
344KACPERSKI1 CZAREK7PLGŁOWNO
345CZAPLINSKI TOMASZ XI7PLSyberia
346Greg Team7FSaint-Tropez
347GPG - Mazur Team7PLMazury
348NOCULAK ARTUR7PLJózefów
349GiS Bogucki7PLWarszawa
350Lewandowski - Nowicki7PLOkalewo
351OLEKSIAK ZBIGNIEW7PLKOZIEGŁÓWKI
352OLEKSIAK ZBIGNIEW I7PLKOZIEGŁÓWKI
353WARKA7PLWarka
354Krzysztof Wojenkowski7PLDziałdowo
355PEYRICK MATTHIAS2D-
356ZAKRZEWSKA TINA7PLPrzywitowo
357WŁODARCZYK MAREK7PLSkierniewice
358JKG Transport7PL-
359A-ALADIN7PL-
360Vanmarko7PLSkierniewice
361Cezary i Krzysztof Kacperski7PLGŁOWNO
362Team R&R7PL-
363FedchenkoSC5RUSSIASaint-Petersburg
364GPG-Mazur Team7CZNávsí
365EROOrbitty5USANew-York
366KasSehaKa5РЮссияГорячий Ключ
367KasSehawex5РЮссияАчинск
368KasSehadene5РЮссияПыталово

W naszej witrynie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany dotyczące zapisywania cookies są możliwe w każdym momencie z poziomu ustawień Państwa przeglądarki.

Akceptuje pliki cookies z tej strony.

W naszej witrynie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany dotyczące zapisywania cookies są możliwe w każdym momencie z poziomu ustawień Państwa przeglądarki.

Akceptuje pliki cookies z tej strony.